Νόρα+Λουκάς
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα+Λουκάς

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ...
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:34 pm

ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ:
ΛΟΥΚΑΣ:27 Ετών...Ψηλός,Μελαχρινός,Γυμνασμένος,Ερωτευμένος με τη Νόρα...καιδικηγόρος(δουλεύουν μαζι στο Γραφίο του ρούσσου)
Νόρα:27 Ετών...Ψηλή,Κοκκινομάλα,Ερωτεύμενη με τον Λουκα...Δικηγόρος
Νικόλας:Παιδίατρος...Ερωτευμένος με την Δάφνη(σε 1 Μήνα παντρεύονται)
Δάφνη:Σχεδιάστρια Μόδας....Ερωτευμένη με το Νικόλα...
Μάνος:Επιχειριματίας........Ερωτευμένος με την Έυα...(κάνουν σχέδια για το μέλλον)
Έυα:Για ένα Φεγγάρι ήταν ηθοποιός...αλλα τώρα είναι μοντέλο...και ερωτευμένη με τον Μάνο!!
(και οι οι ρόλοι που ήδη ξέρουμε)

ΥΠΟΘΕΣΗ:
Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 6 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΜΕ...με κάποιες αλαγές.... ο Λουκάς και η Νόρα είναι πολύ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ,είναι κανονικά Ζευγάρι απο την κατασκήνωση και εχουν εξομολογίσει τον ΈΡΩΤΑ ΤΟΥΣ Απο τότε..και οι μόνοι που το ξέρουν είναι οι φίλοι τους...(και αυτο θα παίξει πολυ καθοριστικό ρόλο πιο κάτω)...Ο Νικόλας και η Δάφνη πολύ αγαπημένοι....ο Μάνος και η Έυα πολύ Ερωτευμένοι και αυτοι....τα ζευγάρια μας θέλουν να παντρευτούν....θα γίνει ομως αυτό...ή θα υπάρξουν εμπόδια???τι θα γίνει στο Μέλλον???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:36 pm

επεισοδιο 1
ειμαστε....15...χρονιαα...μεταα....και αυριοοο....το βραδυ...ειναι...η νυχτα,.,.των "ΛΕΩΝΤΙΔΩΝ"....ο Μανος....ειχε...παει....στο Παρισι.....για να δει την τελευταια....παρασταση....της...γιατι ειχε αποφασισει....να γυρισει οριτσικα...στην...Ελλαδα...και...μολις...τελειωνε...η παρασταση....θα γυρνουσαν...μαζι.....
ο Νικολας....και η Δαφνη...εκαναν...τις...ετοιμασιες...για τον Γαμο τους....που θα γινοταν σε 1 μηνα....
οσο για τον Λουκα...και Την Νορα...ζουσαν ενα Παραμυθι....γιατι??....γιατι τα βραδια...κλειναν...ραντεβου...σε δασακια.... στην Παραλια....και ο Λουκας....τα βραδια...πηγαινε..κρυφα στο... Μπαλκονι...της....εκεινη του ανοιγε...και..μιλουσαν...με τις ωρες....μεχρι το πρωι...μεταα...ηταν...μαζι...στο Γραφειο....με λιγα λογια....περνουσαν ολες τις ωρες μαζι....
μπορει...τα ζευγαρια μας...τωρα...να ειναι χαρουμενα...αλλα...οχι για πολυ...γιατι οι ζωες..τους...θα αλαξουν μεσα...σε 2 ημερες...και ειδικα για Τον Λουκα και Την Νορα!!! τι θα γινει?? τι θα μεσολαβισει και θα χωρισουν?? ή ετσι θα νομιζουν οι αλλοι....ολα στο Επομενοοο.... ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.... ΜΕχρι...τοτε....Καλη...Διασκεδαση.... (ελπιζω να σας...Αρεσε) Very Happy What a Face ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ.... Στην Βικυ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:38 pm

ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 2
Σημερα ΕΙναι Η νΥχτα των "ΛΕΩΝΤΙΔΩΝ".... Ο Μανος...και Η Ευα Γυρισαν Απο το Παρισι....και ειναι Ξαπλωμενοι στο Κρεβατι Και...Μιλανε... Για το Τι θα Κανουν....Στο Αμεσο....Μελλον....
Ο Νικολας Εχει Ξυπνησει Πρωι-Πρωι.... και Πηγε Στο Ιατρειο.... Και Η Δαφνη Σηκωθηκε Πρωι Γιατι ειχε ΚΑτι Παραγκελειες....Να Ετοιμασει...
ο Λουκας Σηκωθηκε Πρωι και ετοιμασε... πρωινο στη Νορα...(να ενημερωσω οτι Δεν Εχουν Κανει Ποτε Ερωτα Αλλα Αυτη Η Μερα ΠΛησιαζει...και Κοιμουνται μαζι στο ιδιο κρεβατι..)η Νορα Ανοιγει τα ματακια τς τον Κοιταει...καιακι
Ν:αγαπη...μου??..Ξυπνησες....
Λ:ναι..Μωρακι...Μου...(την Φιλαει)
Ν:Τι Ωρα ειναι??καρδουλα Μου??
Λ:08:00 το πρωι...Ψυχουλα Μου...
Ν:Πω!πω! Θα Αργησουμε Στο Γραφειο... Για τι Δεν Με Ξυπνησες...Βρε Λουκακο Μου??
Λ:γιατι...εισαι Τοσο Ωραια...οταν Κοιμασε... Νορακι Μου!!!
Ν:Α!! Ναι??
Λ:ναι...ναι...(μεσα Στα Ναι,Ναι...Φιλακια ΠΕφτανε Βροχη)
Ν:Λουκααα...Σταματα Να με φιλας...παιδακι...μου...θα αργησουμε...ΛΕΜΕ...
Λ:ε....!!..Σιγα Μωρε Δικο Μας...Ειναι Το Γραφειο...Αν ΘΕλουμε...Του "βαζουμε Φωτια Και Το Καιμε"
Ν:Μπραβο....ΠΛουσιο Μωρο...Μου... Θα καιμε Και Γραφεια Τωρα??
Λ:Βρε Νορακι... Τωρα Στα Σιγουρα Θα Αργησουμε...Αν ειναι Να αναλυουμε την ...ωρα!! Νορα,...!! Αντε Σηκω Τωρα...(Ο Λουκας...Λιγο Θλημενος)
Ν: ελα δω Μωρε... Χαζουλη Μου...Να Σε παρω Μια Αγγαλιτσα....Αν ειναι Να Μου εισαι Κατσουφικο...
Λ:Ναι..καλα..Αντι Να Θες...να Κατσεις με τον Λουκακο Σου... Θες Να ΠΑς στο Γραφειο..
Ν:Λουκακο...Μου... Μαζι Θα ΕΙμαστε και Στο Γραφειοο
Λ:ναι...Αλλα Οχι Αγγαλιτσα...Και...Μονοι Μας...θα ερχετε και Κοσμος
Ν:Το Βραδυ... Μωρο μουυυ....το Βραδυ Εξ-Αλλου...Θα ΕΙμαστε Απεναντι...
Λ:ε!!και?? Δεν Μου Φτανει Αυτοο...!!
Ν:οχου Βρε Λουκαα...Δεν Σου Φτανει Που Σε ΑΓαπαω??Δηλαδη??(Η Νορα Ειναι Ετοιμη να Βαλει Τα Κλαματα)
Λ:Μην τολμησεις...και Κλαψεις Ηλιθια Κοκκινομαλλα...
Ν:και Γιατι Να μην Κλαψω?? αφου Δεν Με Αγαπας..
Λ:εγω Δεν Αγαπαω....Το Μωρο Μου...Την Ζωη Μου,Την Ψυχη Μου, ΤΟν Αγγελο Μου, Την Αγαπη Μου...
Ν:ΕΙμαι Εγω Ολα Αυτα Για ΣΕνα??
Λ:και Πολλα Παραπανω!! Αστερακι Μου!!
Ν: ηλιθιε...(τον Αγγαλιαζει Οσο Πιο Σφηχτα Μπορει...ΤΟν Φιλαει....Και ΜΕτα ΠΑνε Στο ΓΡΑφειο)...Τι θα Γινει ΣΤο επομενο??Ποιος θα Κανει Ενα Ξαφνικο Τηλεφωνημα..και Θα απειλησει....Καποιον Απο την Παρεα??και Ποιον??ή Ποιους??ολα στο Επομενο Επεισοδιο...μην το Χασει Κανεις.... (ελπιζω Να Σας αρεσε) Very Happy Αφιερωμενοοο.... ΣΕ Ολους Σας...!!!.... What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:42 pm

Παμε...Τωρα...Στον Μανο Και στην Ευα...Που Καθονται...ΣΤο Κρεβατι
Ε:Μανο....να σε ρωτησω κατι??
Μ:τι Ειναι Ευακι Μου?
Ε:Με αγαπας...Καθολου??
Μ:και Βεβαια...ΣΕ αγαπαω....βρε κουτο...
Ε:αγαπ...το Λες...Αυτο??
Μ:γιατι Τι σου εκανα??
Ε:με εχεις....15 Χρονια Στο Περιμενε... Μανο...Αυτο Εγινεεε....
Μ:Αφου Πρεπει,,,...Να δοκιμασουμε την Σχεσ Μας...Πρωτααα...
Ε:και Αλλο??τοσα...χρονια δεν εχει Δοκιμαστει??
Μ:εε.....τι θες ...ρε Ευα και Εσυ??πω,πω...Αυτ Γκρινια σου...Πρωινιατικαα...Αμαν...
Ε:με δουλευεις??ετσι??
Μ:εγω??
Ε:οχι..!.. Θειά μου...η Γωγω...
Μ:εχεις Και Θειά...Γωγω??δεν το Ηξερα...
Ε:χαχα...Γελασαμε...Και σημερα..Εσυ Καποτε ελεγες...Πως θα με παντρευτεις...και Πως θα κατεζες...και το Φεγγαρι Για μενα...Και τωρα Δισταζεις....Να με Παντρευτεις??
Μ:πω,πω Κολληματα Που εχει Ο Ανθρωπος...πρωι-πρωι...
Ε:Αντε ΣΤο Διαλο....Μανο Μου...
Μ:Εγω Φευγω...!!δεν θα κατσω εδω να τσακοθουμε...
Ε:να Φυγεις...και να μην Ξαναγυρισεις...
Μ:Καλα,,,Καλα....
Ε:καλαθια Και Αυγα...!!
Ο Μανος ΦΕυγει Κλεινοντας...Δυνατα Την Πορτα Πισω Του Και η Ευα εκατσε...Να σκεφτετε...και Να αναρωτηετε...Αν Ο Μανος...την Αγαπαει...Πραγματικα ή Οχι.....
τι θα γινει στο επομενο?? Αραγε Ο Μανος Την αγαπαει..Πραγματικα ή Παιζει Μαζι της??(να ενημερωσω Πως Βρισκομαστε Ακομα..στο Δευτερο Επεισοδιο).... Ελπιζω Να σας,,,...Αρεσε,,...Συνεχεια σε Λιγα Λεπτααα...!!(αφιερωμενο...σε Ολα Τα ΜανοΕυακια..)(και στους υπολοιπους)χαχα...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:44 pm

Ειμαστε...ακομη Στο Δευτερο επεισοδιο...Και θα μεινουμε αρκετα....σε αυτο....Λοιπον...και Τωρα Παμε Στην ΕΔΕΜ..!!...η Δαφνη Εχει Παρα Πολυ Δουλεια...και δεν Σηκωνει Κεφαλι...Ευτυχως...εχει Και την Μελιτα...να την Βοηθαει...Γιατι ειναι Συνεργατες....Χτυπαει Το Τηλεφωνο...και Η Δαφνη....το Σηκωνει...
Δ:ναι...ΠΑρακαλω??
Ν:ελα Δαφνουλα...Μου τι Κανεις...
Δ:ελα Νικολακι μου...Καλα...Ειμαι Εσυ??
Ν:ενταξει...Μια χαρα Ειμαι Και Εγω...απλα Εχω Πολυ δουλεια..Εσυ??
Δ:ουυφφ...Αρκετη..Να κλεισουμε...αγαπη μου τωρα??για να συνεχεισω??
Ν:ναι...Αγαπη Μου...και εγω Εχω Πολυ...ΔΟυλεια..Αντε...γεια σου..αγαπη μου
Δ:γειαα..
Παμε τωρα στο γραφειο Της Νορας και Του Λουκα(το Γνωστο γραφειο Ξερετε...)ο Λουκας....κανει..λιγα Μουτρα...αλλα θα του περασουν...συντομαα...
Ν:Λουκα...Δωσε Μου εκεινη την ΔΙκογραφεια...Που Τρεχει...με τον Παπαδοπουλο(ενας πελατης.....δεν θα γινει τιποτα με αυτον..μην μΟυ ταραζεστε)
Λ:...(ο Λουκας Την αγνωει)
Ν:Λουκα??Την Δικογραφεια??
Λ:Οριστε Δεσποινις Φωκα..
Ν: Shocked το Πρωι Ησουνα Μες Τα Μελια...με αγκαλιαζες και με φιλουσες παραφορα και δεν ελεγες να με αφησεις...επεισης ελεγες οτι ειμαι..η ΑΓαπη..σου το Μωρο σου..και Πολλα Αλλα....και Τωρα Δεσποινης Φωκα??
Λ:ναι...Νορακι...μου...Δεσποινης Φωκα..Σε πειραζει??
Ν:ρε Λουκα...τι Μουτρα και Νευρα Ειναι Αυτα??
Λ:εγω?εγω Μουτρα και Νευρα??
Ν:ναι Λουκακο Μου εσυ... Βλεπεις Κανεναν Αλλο Εδω Μεσα??
Λ:Οχι...Βεβαια...Ενας Βλακας...Που ειναι Ερωτευμενος...και τρελαμενος...μαζι Σου ειναι Εδω Μεσα..
Ν: (η Νορα Καθετε Στα Ποδια του Λουκα)Βρε Αγαπη Μου...Και Εγω...Ειμαι Ερωτευμενη και Τρελαμενη..μαζι Σου...Απλα Ηθελα Να μην Αργησουμε στο γΡαφειακι Μας...
Λ:οχι...Και Γραφειακι...Ολοκληρη Γραφειαρα..ΣΟυ Εφτιαξαα..
Ν:Αχ!!Ναι..Μωρε...Το Γλυκο Μου Μελαχρινακι...(τον Φιλαει)
Λ:Σ' Αγαπαω Πολυ..Ηλιθια Κοκκινομαλλα Τενιστρια..
Ν:και Εγω Σ' αγαπαω Ηλιθιε Αποτυχημενε Δικηγορε...(φιλακια Συνεχεια...Ασταματητα)
Λ:το Μωρο ΣΟυ Αποτυχημενος....Δικηγορος??
Ν:Μην Πιανεσε...Απο κατι Που λεω...Και εσυ Με ειπες Ηλιθια Κοκκινομαλα...Αλλα Δεν Ειπα τιποτα...ΕΙπα??
Λ:οχι..Μωρο Μου,Φως Μου,Ηλιε Μου,Γυναικα Της Ζωης Μου,ΓΚομεναρα Μου,Κουκλαρα Μου,Καρδια Μου,Ψυχη Μου...
Ν:Λουκα θα Πεις και αλλα??
Λ:γιατι Δεν Σου αρεσουν??
Ν:δεν Ειναι...Αυτο Βρε Αγαπη Μου...Αλλα Καλητερα...Να με φιλας και Οχι Να μιλας..
Λ:θελει Φιλακια...το Μωρακι Μου??
Ν:ναι...Θελω...
Λ:ποσα...Πολλα??
Ν:παρα Πολλα Μωρο Μου...
Λ:οσα Θελει Το Νορακι Μου....
Ν+Λ: (την Ιδια ΣΤιγμη) Σ'αγαπω!!
Λ:Μωρο Μου...(και συνεχεισε Να την ΦΙλαει)
Ν:Λουκα...Σε Λατρευω!! Ουρανε Μου,Φεγγαρι Μου,Αντρα Της Ζωης Μου,Κορμαρα Ατελιωτη,Θεε Μου...
Λ:ποσο Μου ΑΡεσει...Να σε εχω Στην Αγκαλια μου...Δεν ΛΕγετε..
Ν:και Εμενα Καρδουλα Μου...Αλλα Φτανει Τωρα..
Λ:τι Αυτο ηταν?θα με Παρατησεις στα Κρυα Του Λουτρου?
Ν:Εχουμε Και Ενα Γραφειο...Που Λεει,,,...και Η αγαπη Μου
Λ:καλα...Μωρο..Μου...
(η Νορα...Εκατσε Στο Γραφειο της...Τα Βλεμματα Απο τον Λουκα προς Αυτην και εκεινης ΣΤον Λουκα...Δεν Σταματουσαν....και...Κατι Πεταχτα Φιλακια) Ελπιζω Να Σας Αρεσε... Very Happy Αφιερωμενο..ΣΤην Αδερφουλα Μου(βλ. ΒικυΠειτε Μου ποτε Θελετε Συνεχεια...!!και αν θελετε...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:52 pm

Παμε...Σε Μανο...Και Ευα...!!... Η Ευα πηγαινει...Στο Γρφειο..Του Μανου...
Μ:Αγαπη Μου...Ηρθες??
Ε:ηρθα...!..!.οχι τιποτα αλλο..αλλα σε Αγαπαω και Εναν Σε εχω τι Να σε κανω?(τον Φιλαει)
Μ:και Πως Απο Εδω??
Ε:Πηγαινα στη Μανα Μου Μωρε και Λεω Δεν Παω,,, μια Βολτα Στον Μανο!!εκανα καλα??
Μ:μια Χαρα αγαπη Μου..
Ε:οκ!!...Γεια σου Τωρα Γιατι με περιμενει Η Μανα μου..και Ποιος..την Ακουει την Αγγελα??
Μ:καλα...αγαπη μου!! γεια σου..
Ε:γεια σου!!...
ΣΤο Γραφειο με Τα ΜΕλια τωρα..!!(χαιηδευτικο για το Γραφειο του Λουκα και Της Νορας) (ο Λουκας Σηκωνετε Απο το Γραφειο του και ΠΑει...απεναντι στης...Νορας..(μακρια πηγε..Λεμε τωρα)και συνεχειζω)
Λ:Αγαπη Μου...Εισαι...Πανεμορφη Το ξερεις??
Ν:Ευχαριστω!μωρο μΟυ! και εσυ Κουκλος...εισαι...αλλα..που το πας?
Λ:εχουμε 23 λεπτα και 32 δευτερολεπτα που δεν δωσαμε...Φιλια...
Ν:καλα Παρε Τωρα ενα Φιλακι...γιατι εχουμε Πολυ Δουλειαα,,,!!
Λ:Καλα...Νορακι..Μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:54 pm

ειμασταν Στο Γραφειο Με τα Μελια...και εκει θα παμε παλι...για Λιγο!!
Ν:ουφφ....Ατελειωτα αυτα τα Εγγραφα...Κουραστηκα...
Λ:εχεις...Δικιο Αγαπη Μου...Εχουμε Αρκετη Δολεια Ακομη...
Ν: Μπολικη...Αχ!! ειμαι Πολυ Κουρασμενη!!
Λ:μηπως Θες Ενα Μασαζακι για Να Ξεκουραστεις?
Ν:οχι...Μωρακι...Μου..
Λ:θες Να κανουμε Ενα Διαλλειμα??Για ΦΑγητο??
Ν:τωρα Που Το Λες...Εχω Μια Πειναα...Δεν Περιγραφετε...
Λ:πειναει Το Μωρακι Μου??
Ν:ναι...Πειναει..Και Μαλιστα Παρα Πολυ..
Λ:ωραια..τοτε Σηκω! να Παμε να φαμε!
Ν:Μακαρι να Μπορουσαμε...Καρδουλα Μου...Αλλα Εχουμε Πολυ Δουλεια!
Λ:ε....Και??απο την Στιγμη που εισαι Κουρασμενη...και πεινας Θα παμε να φαμε...αντε Σηκω!!
Ν:καλα,καλα!!
.......................................................
παμε Στο Ταβερνακι...Που πηγανε να Φανε!!Ο Λουκακος και το Νορακι...
Ν:ουφ...εσκασα...Πω!πω!Αγαπη Μου Πεινουσα Σαν Λυκος..
Λ:Ειδες....Μωρο Μου!!..Δικιο Δεν ειχα που ειπα Να παμε Να φαμε??
Ν:αν ειχες...Δικιο λεει..Παμε Ομως Τωρα!!...για να συνεχησουμε...την Δουλειαα..
Λ:Ναι...Ψυχουλα Μου Παμε...(Την ΦΙλισε)και εφυγαν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:57 pm

Παμε Στην ΕΔΕΜ.... Τα κοριτσια Ετοιμαζουν Τα Φαγητα...και Το τΡαπεζι....ενω τα αγορια τον Στολισμο Της Εδεμ...Γιατι...μετα τις ευχες Θα φανε και θα... Παιξουν ΤΟυρτοπολεμο...!!...,..για να μην καθομαι λοιπον και αναλυω στολισμους...και καταλαβαινω ποσο Θελετε την Συγκεκρυμμενη συνεχεια...Γιατι θα την Λατρεψετε...Θελω Να Πιστευω Και Να ελπιζω!!Παμε Παραλια...τα αστερια αρχιζουν να Πεφτουν και τα η Παρεα Κανει τις Ευχες της...
Νικ.:θέλω...να μην Υπάρχει τοση Φτώχεια...Γύρο μας....και να ειμαι ευτυχησμενος Με την Δαφνουλα Μου!!
Δ:αχ!! Μωρε!!(τον φιλαει)
Λ:Ασε τα Αχ..Μωρε(με ηρΩνεια)και κανε την Ευχη σου...να Κανει και κανεις Αλλος την Δικη του!!
Δ:θελω Να Γινω Καλος ανθρωπος,να κανω οικογενεια και να ειμαστε παντα ευτυχισμενοι..
Ε:θελω..να ζησω το ονειρο,την μαγεια και την Αγαπη..
Μ:θελω να εχω Δυναμη Και Την Ευα Να με Αγαπαει..
Ε:αν με αγαπας..σε Αγαπω και εγω!!(τον Φιλαει)
Λ:Θελω Να παντρευτω την Νορα Μου...να την Αγαπαω...και να με Αγαπαει και να μΗν Παψουμε να νιωθουμε τιποτα Ο ενας Για τον Αλλον...
Ν: Sad (η Νορα Δακρυσε αλλα εκανε και αυτη Την Δικη της ευχη)θελω να χαρισω Στο Λουκακο Μου...ενα Παιδι...Που θα μας ενωνει Για παντα και θα ειναι ο κρπος του Ερωτα μας..
Λ:μωρο Μου!(την Αγγαλιασε και την Φιλησε)...
Νικ:αντε Σηκωθειτε να παμε να φαμε τωρα...
Λ:περιμενε... Ρε...Αμεσως...ολο το Φαγητο εχεις Στο Νουσου...
Νικ:γιατι ρε τι θες?εγω Πειναω..
Δ:ελα...Σταματηστε...τωρα
Λ:θελω κατι να πω!μπορω?
Νικ-Δ-Μ-Ε-Ν: Μπορεις...
(ο Λουκας Τραβαει τη Νορα Απο το χερι,Γονατιζει και βγαζει ενα Δαχτυλιδι απο το Σακακι του)(ιδιο Με εκεινο που της εδωσε την πρωτοχρονια στην Εδεμ)
Ν:Λουκα τι ειναι Αυτο!!
Λ:μανιταρι...καλα ρε Νορα δεν το Βλεπεις? Δαχτυλιδι ειναι..
Ν:το Βλεπω λουκακο Μου...αλλα Τι θα το Κανεις?
Λ:θα το φαω...ρε Νορα...Σου Ζηταω να γινεις Γυναικα Μου,Στεφανι Μου,κυρια Βενετη...
Ν:τι??
Λ:ναι ή οχι??
Η Νορα Εμεινε Να τον Κοιταει Και να μην Ξερει τι να του απαντησει Ξαφνικα της ειχε κοπει η Μιλια... τι λετε να πει η Νόρα? ναι ή οχι??ολα στο επομενο...!!... Ελπίζω να σας άρεσε... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 3:58 pm

Και τωρα Μετα το Πρωτο ΣΟΚ!! το Δευτερο..!!..Χαχα!!
Λ:Νορα?εισαι Εδω??
Ν:ε??Εδω ειμαι...
Λ:θα Μου Απαντησεις??Μωρο Μου
Ν:και Βεβαια θα σου Απαντησω!!
Λ:τι??
Ν: (η Νορα Περνει Μια Βαθια Ανασα και) Ναι Λουκακο Μου Δεχομαι να γινω Η Γυναικα σου,το Στεφανι Σου και Η κυρια Βενετη...
(ο Λουκας Της Φοραει το Δαχτυλυδι,σηκωνεται,την Αγγαλιαζει και την Φιλαει)
Λ:αγαΠη Μου!!
Ν:αντε...τωρα Παμε??γιατι εβαλε Και ενα Κρυο...
Λ:παμε...ΚΑρδουλα Μου...ΑΝτε Ρε Εσεις Πριν δν λεγατε οτι πεινατε??
Μ-Ε-Δ-Νικ:ναι...
Λ:ε..τοτε Παμε!!
Πηγανε Φαγανε....Παιξαν τουρτονπολεμο..και μετα Πηγανε Σπιτια Τους....τι θα γινει στα Σπιτια??Οταν τα ζευγαρια Μεινουν Μονα τους??? ολα στο Επομενο Ελεπιζω...να σας αρεσε... ΣΥνεχεια Σε λιγα Λεπτα!!! Για Πολυ "HOT" Συνεχεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:01 pm

Ν:θα Δεις..περιμενε...Βαλε να Πιεις Κατι...εγω Παω μεσα να αλαξω και ερχομαι...
Λ:ωραι...αλλα...μην Αργησεις...γιατι με φουντωσες...
Ν:που να δεις και την Συενχεια...
(η Νορα Πηγαινε...και Φοραει Εξαλα...εσωρουχα....Με Ζρτιερες....η Νορα Του κανει Νοημα Να Μπει Μεσα στην Κρεβατοκαμαρα....ο Λουκας Μολις Την Βλεπει Τα Χανει...)
Λ:Νόρα??
Shocked Shocked
Ν:ναι...Μωρο Μου...(με Εσθισιακη Φωνη)
Λ:τι ειναι Αυτο Που Φορας??Μωρο Μου??
Ν:Δν Σου Αρεσει??εγω Για Εσενα το Φορεσα(και τον Φιλαει παθιασμενα)
Λ:Αν Μ' αρεσει λεει...(αρχιζε να Ξεντυνετε Σιγα-Σιγα..Ο Λουκας
Οσπου τα Εβγαλε Ολα η Νορα... τον Πεταει Στο Κρεβατι και Πεφτει πανω του Και Αρχιζει να τον Φιλαει Παντου)
Ν:Λουκαα....Σε Θελω!! Δεν Μπορω Μακρια Σου
Λ:εγω...να δεις(φιλια Συνεχεια)
Ν:εισαι Το..αλλο Μου Μισο...Εισαι Ο Ανθρωπος Μου...
Λ:και ΕΜενα Αγαπη Μου...Εισαι Η Ζωη Μου Ολοκληρη...αλλα δν θα σε αφησω να εχεις το πανω χερι Για Πολυ..
Ν:τι ενοεις..Λουκακο Μου?
(την Βαζει Απο Κατω την Δαγκωνει Στο Λαιμο...και Η Νορα Βγαζει Μια Κραυγη...Τεραστιου Παθους...εκεινη την Στιγμη Η Νορα Ανταποδιδει το Δαγκωμα)
Λ:αα....!!Νορακι...Παιζεις Πολυ Αγριαα...
Ν:Και εσυ...δν πας..πισω....Αλλα Να τελειωνουμεε..Μωρο Μου..
Λ:Αμε Νορακι...!!(και εκεινη την στιγμη Ο Λουκας Της Σκιζει τα "Hot" Εσωρουχα....Μπαινει Μεσα Της....ΚΑι η Νορααα....Βγαζει Κραυγιες....Χαρας,Ευχαριστισης,Ηδωνης και Παθους...το Ιδιο και ο Λουκας...)
Ν:Λουκα....Σε Θελω Ολο Και Πιο Πολυυ...
Λ:Και Εγωω...Σε Θελω...Λιωνωω
(τα Κορμια τους Ειχαν Γινει Ενα...Χαηδευαν Ο Ενας Τν Αλλον Ασταματητα...ο Λουκας...μπηκε κατω Απο τα σκεπασματα)
Ν:ρε Λουκα..Που ΠΑς??
Λ:Θα δεις,θα δεις...Τι Μονο εσυ..θα Περνεις Πρωτοβουλιες Σημερα??
Ν:Οπα...Λουκακο...Μου...Τι θα κανεις Δηλαδη??
(και Ο Λουκας...Αρχεισε να την Φιλαει,να την χαηδευει,να την Γλυφει και Να την Δαγκωνει...απο τα Ποδια ως Τα Χειλη...Φιλουσαν Ο Ενας τν Αλλον Ολη τη Νυχτα...)


Το Βραδυ κοιμηθηκαν αγκαλια...Κρατουσαν ο Ενας Τον Αλλον Τοσο Σφιχτα Σαν να Μην Ξανα-εβλεπαν Ποτε Ο Ενας τον Αλλον...Ηταν Τοσο Ηρεμη εκεινη η Νυχτα....Που δεν τους ενοιαζε τιποτα....Εξ-Αλλου ηταν Η πρωτη Φορα Που Καναναε Ερωτα και Γνωριστηκαν Τα Κορμια τους,ενωθηκαν...Και Ηταν Σαν να Μιλουσαν και Να λενε το Ενα Στο Αλλο:Σ' Αγαπώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:03 pm

Το επόμενο Πρωι τους Βρήκε Αγκαλιά...
Ν:Μωρο Μου??
Λ:τι ειναι αγαπη Μου?
Ν:Σ' αγαπώ...
Λ:και Εγω...Ψυχη Μου...και Εγω(την Φιλαει...και σηκωνεται απο το Κρεβατι)
Ν:που Πας??
Λ:να Φτιαξω...ενα Special Πρωινο...Καρδια μου...
Ν:αα!!οκ!!(σαν να ανακουφησθηκε)
Λ:γιατι που θα πηγαινα?
Ν:ξερω..εγω?Μπορει να εφευγες και να με αφηνες??
Λ:τι λες...βρε Ηλιθιο...Θα αφησω Εγω ποτε την Γυναικα της Ζωης Μου?
Ν:Οχι?
Λ:ποτε δν θα σε Αφησω...Εδω θα σου Κατσικοθω...Νορακι...
Ν:τελεια...Μωρακι Μου(τον Φιλαει,...αλλα Εκεινος Φευγει για να φτιαξει Πρωινο)
Λ:ελα...τωρα...Νορα...Σταματα Να με φιλας Παιδι Μου...Να φτιαξω πρωινο και...Μετα
Ν:γτ..οχι Τωρα??
Λ:ε...Με αδειο Στομαχι??
Ν:ε...και?
(ο Λουκας ετοιμαζει το πρωινο αλλα Ακουει τη Νορα Να φωναζει...: )
Ν:Λουκααα....(Με Νευρα)
Λ:τι ειναι Αγαπη Μου?
Ν:τι ειναι Αυτο Στον Λαιμο Μου...Λουκα?
Λ:Τι ειναι??
Ν:Πιτσα...Πιπιλια...Λουκα μου...Πιπιλια...
Λ:και δν Σου αρεσει??
Ν:πως Θα την κρυψω Μου λες...Που Εβγαλες τα σαγωνια του Καρχαρια και με Δαγκωσες...
Λ:σιγα Μωρε...και εσυ με δαγκωσες Αλλα Δεν Κανω ετσι...Κανω?
Ν:οχι...αλλα...
Λ:αλλα..τι Νορακι?τι?δν σου αρεσαμε χτες Βραδυ??
Ν:κοιτα...καλα...ηταν Μωρε....εχω περασει και Καλητερα..
Λ:α...ωστε εστι Νορακι....(την Περνει αγκαλια...και την Παει Ξανα στο Κρεβατι....που ξανακανουν Παθιασμενο-Φλογερο ΕΡΩΤΑ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:09 pm


Μετα Απο τον "ΕΡΩΤΑ" τους...Σηκωθηκαν και πηγαν στο Γραφειοο...
Λ:Νορα...(με μια Πονηρια Στο Ματι)
Ν:ναι...τι θες Αγαπη Μου?
Λ:Παμε Σπιτι τωρα...Ε?τι λες?
Ν:Λουκα...Ουτε Μιση ωρα Δν εχουμε Που Ηρθαμε!θα φυγουμε Παλι?
Λ:αφου...Σε θέλω,δεν Αντεχω ο Ανθρωπος
Ν:τοσα Χρονια Πως Αντεχες??Λουκακο
Λ:με Ρωτας,..αν Αντεχα?
Ν:α!...Ωστε Δν Αντεχες...
Λ:οχι...βεβαια...με τετοια Γυναικαρα..Διπλα μου...
Ν:Και...Γιατι...Λουκακο..δν εκανες...καμια Κινηση...Να με ριξεις Στο Κρεβατι?
Λ:Γιατι δν Ξερω Αν ηθελες...
Ν:Δν θα σχολιασω..!!..
(Το Κινητο της Νορας Χτυπαει..τν Νορα την Πηρε Τηλ. Η Ευα)
Ν:ναι...Ποιος?
Ε:ελα..Νορακι..Μου..η Ευα..Ειμαι τι Κανεις?
Ν:ελα...Αγαπη Μου! εσυ..εισαι?Μια Χαρα Ειμαι εγω..εσυ Μωρο Μου τι Κανεις?
Ε:παιδακι Μου Πας Καλα??
Ν:Μια Χαρα...τι με Θελεις?
Ε:να σε Κανω Δικη Μου...τι λες Μωρε?που εισαι?
Ν:στο Γραφειο ειμαι Αγαπη Μου...
Ε:μονη?
Ν:οχι.με τον Λουκα τον Συνεργατη Μου...
Ε:α..!!τωρα Καταλαβα τον Δουλευεις..
Ν:το Βρηκες...πες τωρα Τι με Θες...Μωρο Μου?
Ε:Να παμε Στης Δαφνης...Για Καφε...
Ν:ενταξει...Γλύκα Μου...
Ε:θα σε Περιμενω...Νορακι...
Ν:Σε Φιλώ...
(η σηζητηση Με την Ευα Τελειωσε)
Λ:Ποιος ηταν?
Ν:ε?κανεις..
Λ:και με Ποιον μιλουσες?
Ν:λαθος...κανανε...
Λ:και αυτο το λαθος...το Λες Μωρο σου?
Ν:οχου...!!...Λουκα...
Λ:καλα Νορακι,Καλα...
Ν:φευγω εγω Τωρα...Λουκακο Μου(τον Φιλαει)
Λ:το Φιλι του Ιουδα..
Ν:ειπες ΚΑτι Μωρο Μου?
Λ:οχι...αγαπη Μου..Γεια σου Λεω..
(η Νορα Φευγει...Και Ο Λουκας...Την Παρακολουθει Να δει που παει και Με ποιον Θα συναντηθει....και Μονολογει..)
Λ:Τωρα...Νορακι...Μου Για Να ΔΟυμε Που θα πας?Και ποιον Θα συναντησεις?
(η Νορα εχει καταλαβει οτι Ο Λουκας ειναι Απο Πισω της...και Θελει Να τον Τρελανει...για αυτο κανει Κυκλους Γυρο-Γυρο...μετα Σταματησε...Σε ενα ξενοδοχειο....εκλεισε Ενα Δωματιο...πηρε την Ευα τηλ.Και της Ειπε οτι Δν θα Παει,,...και περιμενε Τν ΛουκαΚαι Ο Λουκας...Ακολουθησε...χτηπησε την Πορτα... την Πορτα Και.....να ενημερωσω η Νορα ειχε Βαλει Ενα "SEXY" Νυχτικο,ειχε ΠΑραγγειλει Σανπανια...ξαπλωσε στο Κρεβατι..και Περιμενε!!!.Σαν την Εφοδο Του Λουκα Στην Ορεινη Αρακδια...τοτε Με τον Μπελλο...)
Ν:"Ελα Ανοιχτα Ειναι"(ατακα Που εγραψε Ιστορια)
Λ:Ανοιχτα ειναι?
Ν:Λουκα? τι Κανεις Εσυ εδω?
Λ:Νορα?με Κερατωνεις?
Ν:ναι...Λουκα...και φυγε Τωρα Πριν Ερθει Ο Καλος Μου..
Λ:Υπεροχα...!!..και ποσο καιρο Γινεται Αυτο?
Ν:15 Χρονια...
Λ:τι?? Δεν Θελω να σε Ξανα-δω Ποτε Ξανα...(ο Λουκας..εφυγε Χτυποντας Δυνατα Την Πορτα...Αλλα Η Νορα Ετρεξε Πισω Του...)
Ν:Λουκα,...Λουκακο Μου....Λουκα...
Λ:Λουκακο Σου?
Ν:ναι...Λουκακος Μου...
Λ:τοσα Χρονια Με Δουλευεις Ψηλο Γαζι...
Ν:ετσι Νομιζεις?
Λ:ετσι ειναι..
Ν:ελα Στο Δωματιο Να Μιλησουμε
Λ:Αν ερθει Αυτος Τι θα του πεις?οτι δν ειναι αυτο Που νομιζει...
Ν:εχει Ερθει Ηδη...
Λ:Που ειναι?κρυβετε?
Ν:πηγενε Στον Καθρεφτη..και θα τον Δεις Μπροστα Σου?
Λ:τι?
Ν:αυτο που ακουσες..πως Μπορεσες Να πιστεψεις Αυτο Για Μενα?
Λ:στο τηλεφωνο?το ξενοδοχειο?
Ν:η Ευα ηταν..ηλιθιε...Και το Ξενοδοχειο...Για Εμας...αλλα Εσυ...
Λ:μωρο Μου...Συγγνωμη...ειμαι τοσο Βλακας...αλλα Και τοσο Ερωτευμενος
Ν:Βλακας...εισαι Και Μαλιστα...Πολυ...αλλα Ερωτευμενος...δν Νομιζω...
Λ:Εγω!!Σ' Αγαπαω..
Ν:Και Εγω...
Λ:μωρο Μου(την Αγκαλιαζει και την Φιλαει)δν Μπορω να ζησω μακρια Σου..
Ν:αποδιξε Το!!
Λ:αποδιξεις ΘΕς?θα τις Εχεις..
(ο Λουκας Αραπζει Τη Νορα Την ΠΕταει Στο Κρεβατι Και Αρχιζει Να την Φιαλει Παντου....Τα Ρουχα και τα Εσωρουχα Βρεθηκαν ΠΕταμενα Σε Ολο το Δωματιο Του ξενοδοχειου...Ο Λουκας Της Χαηδεψε..Τα...Μαλλια...Και Μπηκεε....ΜΕσα Της....η Νορα Του Χαηδεψε Τα Οπισθια Και Του Γρατζουνισε Την Πλατη...Κανανε...εναν ΕΡΩΤΑ,,,...Πιο Παθιασμανο Απο Ποτεε....Και το Ευχαριστηθηκαν Παραα...Πολυυ...και Ο Δυοο)(ΕΙμαστε Στο επεισοδιο 3....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:12 pm

(Ο Λουκας Και Η Νορα....Εφυγαν Απο το Ξενοδοχειο...Και Πηγανε Στο Σπιτι Τους)
Λ:Σ' Αγαπωω...Οσο Τιποτα Αλλο Μωρο Μου...
Ν:και Εγω Μωρο Μου Σ΄αγαπω Τοσο πολυ...Οσο Δν Παειι...Kαρδιαα...Μουυ(και Τον Φιλαειιι...)
Λ:ελα...Παμε...
Ν:που?
Λ:μεσα...Ψυχη Μου...
Ν:τι να κανουμε?
Λ:Να...Ξερεις Τωρα Ρε Νοραα...Νααα....
Ν:παλι?Λουκα...Με Δουλευεις?
Λ:Αφου δν Σε Χωρταινω....ΚΑρδια Μου...
Ν:και Πρεπει...ΠΑντου?να..??ε?
Λ:Αφου εισαι Γυναικα...Φλογα...Μωρο Μου..
Ν:μονο Φλογα?
Λ:Ηφαιστιοο....Ολοκληροοο....
N:αα...!!...Και Εσυ Μωρε...Καλος εισαι...
Λ:Μονο Καλος?
Ν:οχι...Μωρο Μου ΘΕοοοςς...Εισαι....
Λ:ε..Τοτε Αφου Ειμαι ΘΕοςςς...Θα σε ΚΑνω Δικη...Μου
Ν:Λουκαα...οχι...Παλιι..
Λ:ελα....Μωρεε....Αφουυ...ΣΕ θελωω....
Ν:Ωχ....ΠΑναγια Μου...
(την Σηκωνει Στα Χερια του την ΠΕταει Κυριολεκτικα....Στο Κρεβατιι....Ορμαει...Απανω της....Μπαινειι....Για Αλλη Μια Φορα Μεσα Της....και την ΚΑνει Δικη τουυ....)
Επεισοδιο 3
(μετα απο τις Πολες...φορες... "ΕΡΩΤΑ"....ο Λουκας Και η Νορα...ειναι στο Κρεβατι και Συζητουν)
Λ:Σ' Αγαπωωω(φιλι)
Ν:και εγω Μωρο Μου...Και εγωω(φιλι)
Λ:εισαι τα παντα για μενα...η Ζωη μου ολοκληρη...
Ν:και εμενα...αλλα...
Λ:τι αλλα?
Ν:εχω ενα...
Λ:τι ενα?(λιγο νευριασμενος..και ανησυχος)
Ν:Εχω ενα κακο και πολυ περιεργο προαισθημα...
Λ:τιποτα..δν ειναι αυτο μωρε..που φευγει το Καλοκαιραιρα..κι ειναι..
Ν:Λουκα..(ετοιμη να κλαψει...και με φοβο στην φωνη)
Λ:τι ειναι καρδια μου?
Ν:φοβαμαι...
Λ:απο την στιγμη που ειμαι εγω εδω δν εχεις να φοβασαι τιποτα..(την φιλαει)
Ν:Σ' Αγαπαω Λουκακο Μου...
Λ:και εγω Ψυχη Μου...(τηνι φιλαει)
Ν:ΚαληΝυχτα..!!..Λουκακο μου...
Λ:ΚαληΝυχτα Ματακια μου...(την φιλαει,την αγκαλιαζει και πεφτουν για υπνο)
τι θα γινει Το επομενο Πρωι?ποιο θα ειναι το Εμποδιο Που θα αντιμετωπισουν?τι Θα γινει με το Προαισθημα της Νορας?λετε Να εχει Δικιο Που ΦΟβαται? ολα Αυτα...θα τα Μαθετε Στο επομενοο...!!..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:15 pm

Επεισοδιο 4 Το Πρωι τους Βρηκε Αγκαλια... αλλα Με Πολυ αγχος,Φοβο και Ανασφαλια...
Ν:Καλημερα...Αγαπη Μου (τον Φιλαει)
Λ:Μωρο Μου(ΦΙλι) Καλημερα(Φιλι)
Ν:Λουκα...
Λ:τι ειναι Ψυχη μου?
Ν:Με Αγαπας?
Λ:Και Βεβαια... Μωρο Μου Σε Αγαπαω..τι ερωτηση ειναι αυτη?
Ν:Να...Βρε Λουκακο Μου...
Λ:Τι Βρε ΚΑρδια Μου...τι?
Ν:Ειναι Αυτο Το Προαισθημα Που εχω Απο εχτες...
Λ:και ΑΥτο Που Κολλαει...με το Αν σε Αγαπω?
Ν:Φοβαμαι...Λουκα..Εκει Κολλαει...
Λ:Για Την Αγαπηη Μου Να μη Φοβασε Ποτεε... Μωρο Μου...Ποτεε...
Ν:Μωρο Μου (Φιλι)και εσυ Να Μην Αμφιβαλεις Ποτε Για τη Δικη..Μουυ ΑΓαπηη...(Φιλι)
Λ:ποτε,Ποτε?
Ν:Ποτεε...Μα Ποτε...
Λ-Ν:Σ' Αγαπω...!!...(Σχ.Σεν. Αχ...τι Ρομαντικο..Κριμα Που δεν Θα Κρατησει Για Πολυ)
Λ:Μωρο Μουυ (Φιλι)
Ν:Λουκα..Δεν Θελω Να ερθω Σημερα ΣΤο Γραφειο...
Λ:Καλα...Αγαπη Μου Δεν πειραζει...εγω Ομως Επειδη θα Παω Πρεπει να Φυγω Ναι?
Ν:ναι(φιλι)
Λ:και οταν Γυρισω Θα Φαμε Και θα...
Ν:τι θα Λουκακο?
Λ:ε..τι δεν Θα Βρεθουμε Στις Ιδιατερες Μας ΣΤιγμες?
Ν:Πολυ Πονηρος Εισαι..Λουκακο...Αλλα..οκ..!!..
Λ:Αχχ..!!..Τελειαα...
Ν:δεν Χορταινεις Βλεπω Λουκακοο...
Λ:αχχ...!!...Καθολουυ....Θα Σε Παρω Στην Αγκαλια Μου... Και Θα σε Ξανα-Κανω Δικη Μου(Σχ.Σεν. Ναι Καλα...Με Αυτο το Πλευρο Να Κοιμασαι...)
Λ-Ν:Γεια ΣΟυ...Μωρο Μου(φιλι)
Ο Λουκας Εφυγε..Η Νορα...Εμεινε Μονη(Σχ.Σεν.Οχι Για Πολυ) Αλλα... Ξαφνικαα... Χτυπαει Το Κουδουνι..!!..Ποιος Χτυπουσε 8 Το Πρωι το Κουδουνι?ποιον θα δει η Νορα..και Θα Μεινει ΚΑΓΚΕΛΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:16 pm

Η Νοραα....ΑΝοιγει την Πορτα...και Ειναι Η Μαμα Της..η Στελλα....
Ν:Μαμα?
Στ.:Αγαπη Μου...(την Αγκαλιαζει)
Ν:τι Κανεις εδω?
Στ.:Δεν Χαιρεσε που Βλεπεις Τη Μανουλα?
Ν:πως,Πως..χαρηκα...δεν Με Βλεπεις Πεταω...!!...ο Μπαμπας?
Στ.:θα ερθει σε Λιγες Μερες...για τον Γαμο σου...
Ν:τον Ποιον?μου?
Στ.: Α..Ναι...Ξεχασα να σου Πω Παντρευεσε...
Ν:με Ποιον?
Στ.:α...δεν τον Ξερεις..
Ν:και θα Παντρευτω...εναν Αγνωστο?
Στ.:οχι Και Αγνωστος ο Δημητρης Μπελλος...Ο Επιχειριματιας...
Ν:α...ΚΑι Επιχειριματιας?
Στ.:ε...τι Ετσι θα σε Αφηνα Με τον Καθενα τον Καλητερο Θα ΠΑρεις....
Ν:και θα Με σηκωσει
Στ.:τι ειπες?
Ν:τιποτα Μανουλα Μου...τιποτα....
(η Στελλα Παει Στο Μπανιο..και η Νορα Μονολογει)
Ν:Αχ....Βρεε....Λουκαα...Αυτο ηταν Που δεν θα μας Χωριζε Κανεις?να τα ΜΑς Τα Κακα Μαντατα....Βγηκε Το Κακο Το Προαισθημαα...
( η Στελλα Βγαινει Απο το Μπανιο Και Βλεπει τη Νορα..Ντυμενη ετοιμη να φυγει)
Στ.:Που πας?
Ν:στα Κοριτσια Εχουμε Κανονισει να συναντηθουμε...!!...
Στ.:καλα Τα Φιλια Μου να τους Δωσεις...
Ν:δεν θα Παραλειψω...!!...
(η Νορα πηγαινει Στα Κοριτσια..Τι θΑ γινει Εκει? τι Θα συζητησουν?και τι Θα ΑΠοφασισουν?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:17 pm

η Νορα Πηγε Στα Κοριτσια
Ν:Καλημερα...(με νευρα...και Θλιψη)
Δ+Ε:καλημερα
Ε:τι εχεις Παιδακι μου?
Ν:νευρα..
Δ+Ε:Γιατι..??..
Ν:Καλως Μας Ηρθε..
Ε+Δ:εισαι Εγκυος?
Ν:οχι...
Δ:τοτε Ποιον Καλοσωριζουμε?
Ν:την Μαμα Μου..
Δ+Ε:Η Μαμα σου?
Ν:ναι....και Μου φερνει Και Γαμπρο...ο Οποιος Μου ειναι Αγνωστος...
Δ+Ε:τιιιιι???
Ν:ναι...Βεβαια...και Μαλιστα Ειναι και Επιχειριματιας..
Δ:ονομα Ξερουμε?
Ν:το Μονο Που ξερουμε Ειναι αυτο...
Ε:και Πως τον λενε?
Ν:Δημητρη Μπελλο...
Δ+Ε:καλο...Μου ακουγετε...
Ν:μωρε...τι λετε?εγω Ειμαι ερωτευμενη Με τον Λουκα Και Μεχρι Χτες Kανονιζαμε το Δικο μας Γαμο...τωρα Τι θα Του Πω? αγαπη Μου Συγγνωμη Αλλα Παντρευομαι?
Δ:ε...!!...οχι..
Ν:πειτε Μου τι Να κανω? δεν Θελω Να τον Πληγωσω...
Ε:μην τον Πληγωσεις...
Ν:και Πως Θα το Κανω Αυτο?
Δ+Ε:....(σκεπτικες)
Ν:το βρηκαα...
Δ+Ε:Για Πες..
Ν:θα χωρισω τον Λουκα...
Δ+Ε:τιι?? affraid
Ν:ειναι Η Μονη Λυση Για Να μην Τον Πληγωσω...
Ε:ετσι Νομιζω Πως Θα Πληγωθει Περισσοτερο
Δ:εχει Δικιο Η Ευα..Γιατι δεν καθεσε Να του Μιλησεις?να του εξηγισεις Βρε Παιδι Μου...
Ν:οχι...τελειωσε...τερμα...Στοπ..!!...Πως Το Λενε? ΧΩΡΙΖΩ...!!..
Δ+Ε:ρε...Νοραα....
Ν:δεν Ακουω Κουβεντα...(η Νορα περνει Τηλ. τον Λουκα)
.............
Λ:Ελα Αγαπη Μου...
Ν:γεια σου...Λουκα
Λ:ναι...τι ΕΙναι..??...
Ν:θελω Να Βρεθουμε...και Να Μιλησουμε...
Λ:Σε Λιγο Θα ειμαι Στο ΣΠιτι...
Ν:οχι στο ΣΠιτι Λουκα...
Λ:Γιατι..??..
Ν:γιατι ηρθε Η Μαμα Μου...
Λ:αα...!!...τοτε Που?
N:στο Σπιτι Σου?
Λ:Οκ..!!...
............................Στο Σπιτι Του Λουκα
Λ:Μωρο Μου?(την Φιλαει)
Ν:Λουκα...θελω να Μιλησουμε...
Λ:τι Να πΟυμε?καρδια Μου...
(καθοντε Στον Καναπε)
Ν:ΛΟυκα...!!...Πρεπει ναα...
Λ:ναι..??...
Ν:πρεπει Να Χωρισουμε....
Λ:τιιι??
Ν:Χωριζουμε Λουκαα...Τερμαα...
Λ:Μα Γιατι?
Ν:Γιατι ετσι..!!...
Λ:Στα Καλα Του Καθουμενου?Αφου Αγαπιομαστε..
Ν:ναι Λουκα...αλλα...
Λ:αλλα...τι?
Ν:ΑΝΤΙΟ..!!...Λουκα,,...Αντιο (η Νορα Παει Προς Την Πορτα...αλλα.....δισταζει Να φυγει..ΑΓκαλιαζει και Φιλαει...Τον Λουκα)
Ν:Σ' Αγαπω..!!...
Λ:τοτε γιατι Χωριζουμε?
Ν:Γιατι Σ' Αγαπω..!!...( Η Νορα Εχει Δακρυσει...Παει νΑ φυγει Αλλα...Ο Λουκας Την Τραβαει..Της Βγαζει Το Παλτο...και κανουν ΕΡΩΤΑ) πιστευοντας Πως Ειναι Η Τελευταια τους Φορα..δεν Τους Νοιαζει τιποτα...αλλο...αυτη Την ΣΤιγμη...Παρα Μονο Που ειναι Αγκαλια Και Κανουν Ερωτα..!!.... Ελπιζω Να Σας Αρεσε...!!.... [font=Arial
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:20 pm

ΜΕτα Απο Τον ΠΑθιασμενο ΕΡΩΤΑ...Που Κανανε...η Νορα...Σηκωναιτε Να φυγει..
Λ:Εε..!!...Που Πας?
Ν:φευγω Λουκα...Φευγω...
Λ:Βρε...Νορακι...Αφου Σ' αγαπω Και Με Αγαπας..γιατι Χωρισουμε?
Ν:Για Αυτο Ακριβως Μωρο Μου...Επειδη Σ' Αγαπαω Παρα Πολυ...
Λ:Νορα..
Ν:τι ειναι?
Ο Λουκας Την Αραπαζει....Kαι την Φιλαει...και ειναι ετοιμος Να την Ξανα-κανει Δικη Του..αλλα Η Νορα Τραβιετε...
Ν:Οχι...Λουκα Οχι..
Λ:Αφου Σ' αγαπω...Σε Θελω Δεν Αντεχω...Μακρια σου(ο Λουκας Συνεχειζει Να τη Φιλαει)
Ν:Λουκα..Μηη...
Λ:Σ' Αγαπωω...
Η Νορα Ειχε Ντυθει Εφτασε Στην Πορτα Και...ηταν ετοιμη Να φυγει ομως πριν Φυγει ΤΟν αγκαλιασε,Τον Φιλησε Και τον Αποχαιρετισε..
Ν:Αντιο..Λουκα...Αντιο Για Παντα(Σχ.Σεν. ναι,..Καλα...αν δν Σας τα Ξανα-Φτιαξω Εγω Να Μη με Λενε Ειρηνη)
Λ: (ο Λουκας Αρχισε να Τραγουδαει) Δεν υπαρχουν Αντιο Στο Δρομο Μας Μονο Καποιες Στιγμες Χωρισμου...
Ν:Λουκα Σταματα...ΧΩΡΙΖΟΥΜΕ και Μαλιστα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..!!..

Αυτα Ειπε Και εφυγε...Κλαιγοντας(Σχ.Σεν.Γυρνα Κοριτσι Μου..Γυρναα...και εξιγισε Του..Ο ανθρωπος Σε Αγαπαει Θα Καταλαβει...Αλλα Εσυ Τιποτα) Ο Λουκας Εμεινε ΣΤο Σπιτι Του Κοιταζοντας Μια Φοτωγραφια της Νορας...και Στα Χειλει Του Υπηρχε Μονο Μια Φραση "Νορα Σ' Αγαπω" Τι Θα Γινει Μετα?Τι Θα κανει Ο Λουκας..για Να Μαθει τι Συνεβει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:22 pm

Επεισοδιο 5
Η Νορα.... εδω Και 3 Μερες Δεν Εχει Παει Στο Γραφειο και Ο Λουκας Ανυσιχει...Και Πηρε Την Αποφαση Να ΠΑει σπιτι της Να δει τι Συνεβει...ενταξει Δχτηκε το Χωρισμο..αλλα..Γιατι δν Παει Στο Γραφειο? αναρωτηθηκε..και Χτυπαει το Κουδουνι και Του Ανοιγει Η Στελλα
Σ:Λουκα..??..Ποσα...χρονια Εχω Να σε Δω..??..
Λ:Κυρια Στελλα..??.. Ουυ Παρα Πολλα..
Σ:Επ..!.Στελλα Σκετο..
Λ:Ενταξει..
Σ:τι Θελεις?τη Νορα?
Λ:Ναι...ειναι εδω?
Σ:ναι Εδω Ειναι...
Λ:α...Επειδη Δεν Εχει ερθει Στο Γραφειο Ανυσιχισα...
Σ:ε...δεν Καταλαβαινεις...τωρα..?
Λ:Οχι..Θα επρεπε?
Σ:Σα Μελλουσα...Νυφουλα Εχει και Αυτη Της Ανασφαλιες..της..
Λ:Σαν..τι?? affraid
Σ:τι Δεν Τα εμαθες?
Λ:οχι..για Πειτε Μου..
Σ:η Νορα...ΠΑντρευετε..
Λ:Με Ποιον?
Σ:με το Δημητρη Μπελλο
Λ:Ποιος ΕΙναι Αυτος..??..
Σ:ενας Επιχειριματιας...Που Μολις Τον Ειδα..ειπα Αυτον θα παντρευτει Η Νορα
Λ:α..εσεις...το Αποφασισατε?
Σ:Ναι..εγω..
Λ:ειπα και Εγω.,... Η Νορα Μου... Να με Χωρισει Ετσι?(Λιγο Χαμηλοφωνα)
Σ:τι Ειπες Λουκα Μου?
Λ:τιποτα..η Νορα..λεω Μεσα.ειναι?
Σ:Ναι..Πηγαινε..
Λ:παω,Παω
Ο Λουκας Πηγε Στο Δωματιο της Νορας..και την Ειδε Να Κλαιει..!!...τοτε.... τι Θα Γινει στο Δωματιο της Νορας?τι Θα πει με το Λουκα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:24 pm

Επεισοδιο 6
ο Λουκας Πηγαινει Στο δωματιο της Νορας..Εκει Σηζητανε..Παμε Να δουμε τι..
Λ:Νορα?
Ν:Λουκα? Sad τι κανεις Εσυ εδω?
Λ:εγω Για σενα ηρθα Αγαπη Μου..
Ν:Λουκα..Εχουμε Χωρισει,..
Λ:αλλα Δε Μου Ειπες Γιατι..παρα Μονο Μια Χαζη Δικαιολογια..
Ν:τι λες?
Λ:πως Τα εμαθα Ολα,..λεω..
Ν:Απο Ποιον?
Λ:Απο τη μαμα Σου..γιατι Δε Μου ειπες Τιποτα Αγαπη Μου?
Ν:γιατι Σ' αγαπω :klev: (Και η Νορα Αρχισε Να Κλαιει)
Λ:Αγαπη Μου,Ζωη Μου και Εγω Σ' Αγαπω..
Ν:το Ξερω... :klev:
Λ:Σηκω..!!..
Ν:Γιατι?
Λ:Σηκω να Παμε Μια Βολτα στη θαλασσα..
Ν:Για Να ΦΟυνταρουμε?
Λ:Αστειακι Μωρο Μου?ελα Αντε Ντυσου και Παμε..
Ν:καλα(η Νορα Βγαζει Το Νυχτικο..για Να Βαλει Ρουχα Να πανε Στη θαλασσα Αλλα ετσι Αναψε τις ορμες Του ΛΟΥκα)
Λ:Μωρο Μου?το κορμι Σου..το Φλογεροο..
Ν:Λουκα..Βγες Εξω..
Λ:Γιατι?
Ν:Γιατι Σου Αναψαν Οι ορμες Λουκακο..και εξω ΕΙναι Η μανα Μου..
Λ:Καλα(Απογοητευμενα)
Ν:Ελα Εδω μωρε(η Νορα Του δινει Ενα Φιλι Στο Στωμα)
Λ:Σ' Αγαπωω...
(η Νορα Ετοιμαστηκε Και Φηγαν για την Παραλια)
τι θα γινει Στην Παραλια?και το κυριοτερο μετα Την ΠΑραλια?ολα Στο επομενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:27 pm

Σηζητουσαν..Και Θα...[/color][/b]
Ν:Αχχ...(η Νορα Κοιτουσε Τη θαλασσα Ο Λουκας την πηρε ΣΤην Αγκαλια Του)
Λ:μωρο Μουυ.. Σ' Αγαπαωω...και θα ειμαστε Για Παντα μαζι
Ν:Λουκα Εχεις Καταλαβει τι εχει Γινει?με Παντρευουν Με Αλλον..
Λ:Δεν καταλαβα..εγω σου Εκανα Πρωτος Προταση γαμου Ο Μητσος Ηρθε δευτερος Και κατα Ιδρωμενος...
N:Λουκα Ελα Στον Πλανητη Μας..οι Μονοι Που ξερουν Για Εμας ειναι Οι φιλοι Μας Και εμεις...
Λ:Ε..και το Γαμο μας Μονο Οι Φιλοι Μας Θα τον ξερουν..
Ν:Ποιο Γαμο Μας Λουκα σε 1 Μηνα Παντρευομαι Τον Μπελλο..
Λ:εεε...και σε Μια Εβδομαδα τον Βενετη..
Ν:τον Ποιον?Ποτε? Λουκα τι λες?
Λ:Ναι..ρε Νορα..ηθελα Να παντρευτουμε Με Προετοιμασιες,με Νυφικα,στεφανα,Κοσμο Και με Εκκλησιαα..αλλα Τωρα Βολευομαι Και Με Πολιτικο Αρχικα..
Ν:Αγαπη Μου..για εξηγησε Μου Καλυτεραα...
Λ:να ελεγα..να παντερυομασταν Σε ενα Δημαρχειο...Την επομενη Εβδομαδαα...
Ν:δηλαδη ενοεις..να Παντρευτουμε Για να Μη Χωρισουμε Και αν παντρευτω Μετα Το Μπελλο Ενω θα ειμαι παντρεμενη μαζι Σου ο γαμος μου με το Μπελλο Θα ειναι Ακυρος?
Λ:ναι..Μωρο μουυ...
Ν:αγαπηη...Μουυ(τον Αγκαλιαζει και τον Φιλαει)
Λ:ναι αλλα..
Ν:Αλλα..τι?μη Μου το Αλλαζεις..
Λ:δε σου το..αλλαζω απλα...θελω Να σε Ρωτησω Αν Θες...
Ν:και βεβαια Λουκακο Μουυ το Ρωτααςς...(αγκαλια Και Φιλι)
Ο Λουκας Και Η Νορα Φευγουν Απο την Εδεμ και πανε Σπιτι Του Λουκα Και εκει θα καταληξουν Στο κρεβατιι..Αρα Χοτ..Σκηνη..Στο Επομενοο τι θα Γινει Μετα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:29 pm

Ο Λουκας Και Η Νορα Μπηκαν Στο Σπιτι λεγοντας Σ' Αγαπω Ο Ενας Στον Αλλο...Οσπου εφτασαν Στο Κρεβατι..ο Λουκας Πεταει Τη Νορα Στο Κρεβατι Και Μαζι με Αυτα και Τα ρουχα τους...
Ν:σε..Θελω,,σε Θελω Πολυ(μεσα σε Φιλια)
Λ:και εγω Μωρακιι..Μουυ..
Ν:αχ.τρεις Μερες Εχουμε Να Βρεθουμε Και μου Φανηκαν τρεις Αιωνες..
Λ:εμενα Να δειςς..ΚΑθομουν Και Σκεφτομουν Να Δω τι Εφτεξεε..γιατι Με χωρισες(μεσα σε Φιλια)
Ν:Μωρο Μου..Λιωνωω...δε Θα αντεχα Να σε..χασωω
Λ:γιατι Θα Αντεχα εγω? Και μαλιστα Χωρις Να Ξερω Γιατι Σε Χανωω?
Ν:Σ' Αγαπαω...
Λ:Και εγω Αγαπηη...μου
Ν:Λουκαα..Καντωω..(Λαχανιαζμεναα)
Και ο Λουκας Μπαινει Μεσα Της Αργα,βασανιστικα και με Πολυ Παθος...Κραυγιες χαρας,ηδονης,Παθους,Ερωτα και Απολαυσης Εβγαιναν και Απο τους Δυοο..
Ο ΛΟυκας ΕΙναι Ετοιμος Να Βγει Απο Μεσα Της Μετα Απο Αρκετη Ωρα Αλλα Η Νορα Τον Αγκαλιαζει Και του Λεει Να Μινει Κι αλλο..ο Λουκας Υπακουει Σε Αυτο Που του ειπε Η Νοραα...Και εστι Ξαναμπηκε Μεσα Της..
[b]τι Θα Γινει Μετα?τι Θα σηζητησουν?(σχ.σεν.Ξερω ολο να συζητουν τους Βαζω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:30 pm

....ΣΗΖΗΤΗΣΗ...
Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΟΥΝ.. ΚΑΙ.. ΚΑΝΟΥΝ..ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥΣ....
Ν:αγάπη μου...είμαιι...Ευτυχισμένη....(τον κοιτά με αγάπη στα μάτια..)
Λ:Κι εγω ΑΠο τη στιγμη που είσαι Δίπλα Μου...ειμαι Ο ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ανθρωπος σε ολοκληρο Τον Κόσμο...(την φιλάει Τρυφερα...)
Ν:Μωρό μου...ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...
Λ: (την Κοιτάζει Γλυκά στα Μάτια)Ποιο Ψυχή μου είναι Απίτσευτο?(τη Χαιδευει στα Μαλλια)
Ν:ο,τι Θα Παντρευτούμε...Μωρό μου...
Λ:γιατι απίστευτο?Μια Χαρα Πιστευτό ειναι...τόσα Χρόνια Ειμαστε μαζι...Μόνο Νόμιμα Στα Χαρτιά Δεν Είμαστε...
Ν:Αχ...Μωρό μου...(τον φιλάει γλυκά)
Λ:τι βρε αγάπη μου...?
Ν:να..δεν ειναι το ιδιο...τώρα θα ειμαστε ΑντροΓυνο...θα έχω το επίθετό σου..θα είμαι η Γυναίκα σου...κατάλαβες?
Λ:ετσι όπως το θέτεις...εχεις δίκιο..
Ν:είδες που συμφωνούμε...?(τον φιλάει τρυφερά)
Λ:Μμμμ...(απολαυση)
Ν:το απολαμβάνεις ε?
Λ:Πο(φιλι)λυ(Φιλι)
Ν:Αντε..όμως Πάμε Τώρα..Οκ?
Λ:που Πάμε...
Ν:όπως λέει και ο μέλλοντας Σύζηγός Μου..."Έχουμε Κι Ένα Γραφείο"...
Λ:Ετσι Λέει Ο Μέλλον συζηγός Σας...?..
Ν:ετσι λέειι..
Λ:ειναι πολυ Βλάκας Πειτε Του..αντι Να Κάθετε Με τη μέλλουσα Γυναίκα του..φωνάζει για το γραφείο..
Ν:δε Μπορω να Πω Βλάκα Τον έρωτα της Ζωης Μου...ειναι Αδύνατον...
Λ:ναι?ε?
Ν:ναιι...(τον Κοιτάει Γλυκά στα μάτια..και τα δικά της Δακρύζουν)
Λ:γιατι δάκρυσαν τα ματάκια σου Αγάπη μου...?..
Ν:να...Παντρευομαστε...καιι...
Λ:ΚΑιι?
Ν:ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΡΧΗ..Μωρό μου...
Λ:το ξέρω Ψυχή μου...για Πες Παρακάτω...
Ν:τα Ξεκιναμε Ολα Απο την Αρχη....Αρα...
Λ:Αρα?
Ν:Τα σβηνουμε Ολα Και θα αρχίζουμε παλι απο το ΜΗΔΕΝ.....

Λ:Ξέρεις Αγάπη Μου έτσι γίνονται...Αυτα...
Ν:Εγω σου Μιλάω Σοβαρά Και συ...το ρίχνεις Στην Πλάκα....
Λ:Δεν ειπα κάτι αστειο...
Ν:ναιι..σωστα ειπες Κατι ΑυτοΝοητο...γιατι με Περνάς Για Ηλίθια...Καλύτερα Να φύγω(κάνει να σηκωθει απο το κρεβάτι..αλλα εκείνος την τραβάει πάλι στην αγκαλιά του...)
Λ:Ελα Δω Βρε...έλα Δω...
Ν:Ασε με...Θέλω να φύγω...
Λ:και Γιατι θες Να φύγεις?
Ν:γιατι δε Με Αγαπάς...για αυτο...
Λ:ΕΓω?εγω δε σε Αγαπάω?εγω?
Ν:Εσυ Λουκά Μου...εσύ...
Λ:Ναι έχεις Δίκιο δε Σε Αγαπάω...
Ν:Ωστε Το παραδέχεσαι..εε?
Λ:Ναι...το παραδέχομαι...και ξέρεις Γιατι δε σε αγαπάω...?..
Ν:Γιατι?
Λ:Γιατι Πεθαίνω Για σένα...(την Κοιτα με πάθος Στα Μάτια)
Ν:Κι εγω μωρό μου...(τον φιλά Παθιασμένα)Κι εγώ....
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΕΡΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ....
Λ:σε Θέλω...(τη φιλά Παθιασμένα)
Ν:Κι εγω Πολύ...(ανταποδίδει το Φιλί...)Ομως τώρα..σήκω...(και σηκώνετε απο το κρεβάτι)
Λ:βρε Μωρό μου...
Ν:τι?
Λ:τι κάνεις τώρα..?..
Ν:ντύνομαι οπως Βλέπεις για να πάω στο γραφείο Μας..
Λ:δε θες να κάτσουμε εδω....
Ν:θέλω...αλλα...(την τραβάει στην αγκαλιά του και τη φιλάει..ομως εκεινη σηκώνεται)Βενέτη...Σταμάτα...και σήκω Να Ντυθεις...
Λ:ΚΑλαα...Καλαα(νευρικα..και μουτρωμένα)
Ν:Μωρό μου?θύμωσες?
Λ:ΟΧι..Ασε με...
Ν:Ψυχη μου..(τον Φιλάει τρυφερά)ένας Γάμος έχει και τα έξοδα του..και Για να κάνουμε αυτα τα έξοδα...πρέπει να έχουμε και έσοδα...άρα πρέπει να δουλέψουμεε....
Λ:ΚΑλα...Πάμε..(την φιλάει Γλυκά)
Ν:Εξ-άλλου...Μαζι θα είμαστε στο γραφείο...
Λ:ναι Αλλα..όχι Αγκαλια...
Ν:ναι όμως..όταν γυρίσουμε..στο σπίτι...θα σε περιμένει μια ωραία έκπληξη..(τον φιλά με Παθος...και μέσα απο αυτο το φιλι τον αφήνει να καταλάβει πως θα περάσει τέλεια...απόψε και θα πάρουν Φωτια Τα Σεντόνια....)
φεύγουν και πηγαίνουν..στο Γραφείο...
τι θα γίνει εκει?μήπως..?...
η Απορία θα σας Λυθει στην επόμενη συνέχεια Μέχρι τότε...ΥΠΟΜΟΝΗ...!!...
Αφιερωμένο στις Αδερφούλες μου(Βλ.Βίκυ και Ντίνα.)Και στην Ξαδερφούλα μου(Βλ.Αννα)
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:31 pm

Η Νόρα Με το Λουκά Βρίσκονται Στο Γραφείο....ο ένας απεναντι απο τον άλλον.....ο Λουκας την Καρφωνει συνεχως Με τα ματια του Και την Κοιταζει Πονηρα....
Ν:παιδακι Μου Σταματα...Στη Δουλεια ειμαστε
Λ:δε με νοιαζει(σηκωνεται τη σηκωνει στην αγκαλια του και τη φιλά παθιασμενα)
Ν:Μμμμμ.....Μωρό Μουυ....
Λ:Τι?
Ν:σταματα.
Λ:γιατι??
Ν:γιατι Εχουμε Γαμο...Αλλα Λεφτα Οχι Κατσε Κατω...τωρα!! Γιατι εχουμε Και Πολλή Δουλειά
Λ:Εγω Δεν καθομαι(πεταει τα πραγματα απο το γραφειο και την ξαπλωνει επανω)
Ν:Παιδι Μου Αν ερθει κανεις?
Λ:δε θα ερθει!
Ν:κι αν ερθει η μαμα μου?τι θα της Πω?Συγνωμη Μαμα Δε θελω αυτον Που μου προξενευεις Παντρευομαι κρυφα το Λουκα?
Λ:γιατι οχι?
Ν:γιατι Ετσι!

Και Μπαίνει Μέσα ο Μάνος!
Μ:Ρε τι κανετε εκει?
Λ:δεν καναμε ακομα..
Ν:και Δε θα κανουμε Σηκω απο πανω μου
Λ: (Σηκωνεται καθεται στην καρεκλα και τη βαζει στα ποδια του)Πως Κι Απο Δω?
Μ: (καθεται κι εκεινος)Ρε?ειναι τρελλη η Γυναικα
Ν:Για την Ευα Μιλαμε?
Μ:Ακριβως.
Λ:Για Συνεχεισε!
Μ:θέλει Να την Παντρευτω Λεει...Και Θέλει Και παιδια Για να Κανουμε οικογενεια...
Λ:Γιατι Ρε Θα σου κακοπεσει?
Ν:καλα Σου λεει το Μωρο Μου(τον φιλα τρυφερα)
Λ:Ψυχη μου!
Ν:Αγαπη μου!'
Λ:Καρδουλα Μου
Μ:εεε Φτανουν Τα Μελια'
Ν+Λ:Σ' Αγαπώ(και φιλιουνται παθιασμενα)
Μ:ΡΕ!Σας Μιλαω Σοβαρα...Δε θελω να την παντρευτω..
Ν:κατσε..κατσε..δε θες Να παντρευτεις Γενικώς?η Δε θες Ν απαντρευετις την Εύα?
Μ:Δε θελω Να Παντρευτω Την Ευα.....
Λ:Και ποια θελεις?
Μ:Τη Νταιζη Την Παντρεμενη Γειτονισσα Μου...ΑΧ!
Ν:ΜΑΝΟ????τι λεες?Και θα τη χωρησεις και θα τα φτιαξεις με παντρεμενη?
Μ:Δε θα τα φτιαξω!
Λ:πάλι Καλα
Μ:τα εχω φτιαξει εδω κι ενα Μηνα
Ν+Λ:Να... :parta: :parta:
Μ:τι μουτζωνετε ρε Βλαμενα?
Ν:Μανο Εχε Χαρη Που ορκιστηκα να μην μιλησω!
Μ:και τι θα πεις?
Ν:ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ!!
Μ:Καλα Καλα..εγω φευγω...(και φευγει)
Λ:Πάμε Κι εμεις Μωρο Μου?
Ν:Που?
Λ:καπου ρομαντικα να Φαμε?
Ν:ΑΑΧΧ!ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΙΝΑ...Δε σε βλεπω
Λ:Μμ...Πάμε τοτε!'
Ν:Πάμε(κ φευγουν)

τι θα γινει Μετα??? αφιερωμενο Στη Βικούλα ΜΟυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΔευ Ιουλ 11, 2011 4:33 pm

Πάμε στο Ταβερνακι Πλαι στη Θαλασσα Που βρισκονται η Νορα και ο Λουκας.....Καθως τρωνε!!!
Ν:Αγάπη Μου?
Λ:Μωρο Μου!Καρδια Μου!Ψυχη Μου!
Ν:Ωραια Ειναι Εδω Και ησυχα...
Λ:και Μοναχικα Εε?
Ν:ΝΑι....Και Ρομαντικα!
Λ:Νο....Νορα?
Ν:Τι???
Λ:Θέλω....Ναα...(κομπλαρε)
Ν:ΝΑ????
Λ:ΝΑ.....
Ν: (τα ματια της δακρυζουν)να χωρισουμε?
Λ:ΟΧι Ακριβως!
Ν:ΑΣτο Καταλαβα!Εγω Φευγω!
Λ:Ρε Νορα!
Ν:παω σπιτι ΜΟυ..
Λ:Μας!
Ν:Οχι Δεν καταλαβες Σπιτι Μου Στη Μαμα Μου να παντρευτω το Μπέλλο!(σηκωνεται μα ζαλιζεται)
Λ:ΑΓαπη Μου?εισαι καλα?(την αγκαλιαζει)
Ν:Μια χαρα ειμαι να μη σε νοιαζει!εγω σ' αγαπαω κι εσυ θες να με χωρησεις.
Λ:δε θελω να σε χωρησω ψυχη μου.....ασε με να ολοκληρωσω...
Ν:καλα!
Λ:Ελα κατσε!
Ν:Καλα(και καθεται)
Λ: (γονατιζει και βγαζει αυτο: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια 1660133696_8c3a603a75
Ν:ΤΙ?τι ειναι αυτο?
Λ:Θελω να σε ζητησω κι επησιμα σε Γαμο!
Ν:ΤΙΙΙΙΙ???
Λ:ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΦΩΚΑ?ΔΕΧΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ????
Ν:Φυσικα Και θελω μωρο μου(πεφτει στην αγκαλια του και φοραει το δαχτυλιδι)Και Μαλιστα Εδικα Τωρα!
Λ:Και Γιατι Ειδικα Τωρα?
Ν:Εεε?γιατι δε θα ειμαι μονη μου?
Λ:Και με ποιον θα εισαι?
Ν: (καθεται στα ποδια του παιρνει το χερι του και το βαζει στην κποιλιτσα της)με το Μωρό μας!
Λ:ΤΟ ΠΟΙΟ???(Δακρυζει)
Ν:θα γινουμε Γονεις Μωρο Μου!
Λ: (χαμογελαει και τη φιλάει παθιασμενα)
Ν:μμμμ Το θεμα ειναι Πως σε λιγους μηνες θα φαινεται η κοιλιτσα μου τι θα πω στη μαμα μου?
Λ:Την Αληθεια!
Ν:Λουκα!
Λ:Τι???
Ν:Οι γονεις μου δε σε συμπαθουσαν ποτε Ουτε σαν κολλητο μου θα σε συμπαθησουν σα συντροφο και πατερα του παιδιου μου?
Λ:Δε με νοιαζει εγω Δε θ' αφησω ετσι την Κορη μου
Ν:Την Ποια σου?[
Λ:Ααα Νορακι!Κορη θα ειναι!
Ν:Εγω θελω Γιο.
Λ:Κορη θα ειναι
Ν:Γιος Θα ειναι!
Λ:Ααα Δε θα μου πεις εσυ.Κορη θα ειναι Και Τελος!
Ν:ΛΟΥΚΑ!(ΔΥΝΑΤΑ)
Λ:Τιι?
Ν:Γερο να ειναι κι οτι να ναι...
Λ:ναι εχεις δικιο!αλλα κοριτσι θα ειναι!
Ν:Σου καρφωθηκε στο μυαλο πως ειναι κορη εε??
Λ:Εεε Ενστικτο ειναι αυτο!
Ν:Και τι ενστικοτο!πατρικο
Λ:ΑΚΡΙΒΩΣ!πάμε τωρα σπιτι ΜΑΣ να Ξαπλωσεις να ξεκουραστεις κι εσυ και το μωρο μας!
Ν:Πάμε αγαπη μου πάμε(κανει να σηκωθει)
Λ:Εεεεπππ!
Ν:Τι???
Λ: (τη σηκωνει στα χερια)
Ν:Σηκωτη θα με πηγαινεις απο δω και περα?
Λ:ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!
Ν:και Για Πιπι Μου?
Λ:ΝΑΙ!
Ν:Ααα Δεν παμε καλα!

Τι θα γινει μετα?θα πει η Νορα στη Στελλα Για το Λουκα?τι θα γινει τελικα?οταν γνωρησει η Νορα το Μπέλλο?
Αφιερωμενο στη Βικούλα Μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
ΑΝΝΑ

ΑΝΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : κερατσινι

Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια EmptyΤρι Ιουλ 12, 2011 8:37 am

ειναι τελειες ολες ειρηνουλα μου!!συνεχεια γρηγορα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χορηγούμενο περιεχομένο





Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια   Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια Empty

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μεγάλοι Έρωτες Με Πολλά εμπόδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Νόρα+Λουκάς  :: Φανταστικά σενάρια-
Μετάβαση σε: