Νόρα+Λουκάς
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα+Λουκάς

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ...
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Eλάτε να γνωριστούμε

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
??????
Επισκέπτης




Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Eλάτε να γνωριστούμε   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΤρι Απρ 26, 2011 5:50 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ !ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΚΑΣ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΝΕΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ.....!ΕΙΜΑΙ 13 ΠΡΟΣ 14!ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ , Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.L.D.N.M.E
Admin
Admin
N.L.D.N.M.E


Αριθμός μηνυμάτων : 102
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : IΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΔΕΜ

Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eλάτε να γνωριστούμε   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΤρι Απρ 26, 2011 6:09 am

ΛΟΥΚΑΣ έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ !ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΥΚΑΣ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΝΕΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ.....!ΕΙΜΑΙ 13 ΠΡΟΣ 14!ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΟΥΝ ΠΟΛΛΥ ΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ , Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ.
γεια σου Μαρακι μου....Καλως Ηρθες..γιατι δεν κανεις μια Εγγραφη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://noraloukas81.forumgreek.com
lamprini
Επισκέπτης




Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ta mystika ths edem.   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΔευ Μάης 16, 2011 9:30 am

nora, toy xronoy tha paei gia 4 kyklo ta mystika ths edem.tha synexiseis na paizeis ston rolo ths noras?mazi me ton loyka?se θαυμαζω παρα πολυ!και τον παναγιοτη πετρακη.ειστε και οι δυο πολυ γλυκυτατη. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lamprini
Επισκέπτης




Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ta mystika ths edem.   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΤρι Μάης 17, 2011 9:27 am

geia sas .eimai h lampprinh.kai moy aresei poly h nora kai o loykas.stenaxwriemai poy h seira teleivnei fetos.alla toy xronoy pame gia tetarto kyklo ths seiras.toy xronoy θα ειστε στο σιριαλ? bounce Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΝΝΑ

ΑΝΝΑ


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : κερατσινι

Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eλάτε να γνωριστούμε   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΤρι Ιουν 14, 2011 6:03 am

γεια σας ειμαι η αννα!ειμαι καινουριο μελος!χαρηκα πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tiNaKi agapaei PeTraKi

tiNaKi agapaei PeTraKi


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011

Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eλάτε να γνωριστούμε   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΣαβ Ιουλ 02, 2011 2:37 am

Εδω Χριστινιτσα φανατικη Πετρακιτσααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μιχαλης

μιχαλης


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2011

Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eλάτε να γνωριστούμε   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΣαβ Ιουλ 02, 2011 3:12 am

ειμαι ο μιχαλης ειμαι 15 ετων αγαπω τους εξης ηθοποιους δρακουλακη, ξυλα, γεωργωνη ,, πετρακη , πολυχρονιδη, μπουγιουρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Φεγγαρόπετρα4ever




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011

Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλωσηρθες Αννα!!   Eλάτε να γνωριστούμε EmptyΤετ Ιουλ 20, 2011 4:55 am

ΑΝΝΑ έγραψε:
γεια σας ειμαι η αννα!ειμαι καινουριο μελος!χαρηκα πολυ!

Καλωσητθες και ελπιζουμε να περνας καλα τις ωρες που μπαινεις στο φορουμακι μας!! Eλάτε να γνωριστούμε 1651198702 Eλάτε να γνωριστούμε 2265180145 Eλάτε να γνωριστούμε 2265180145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χορηγούμενο περιεχομένο





Eλάτε να γνωριστούμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eλάτε να γνωριστούμε   Eλάτε να γνωριστούμε Empty

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Eλάτε να γνωριστούμε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Νόρα+Λουκάς  :: Ελάτε να γνωριστούμε!-
Μετάβαση σε: